KONTAKTY

Mgr. Václav Vaculčík
Staničná 222
956 31 Krušovce
tel: +421 903 511 654
nutrithor@gmail.com

NOVINKY

arr34 druhy dopravy a 3 druhy platbyV našom e-shope môžete využiť 4 rôzne druhy dopravy (DPD Home, DPD Classic, Balík Slovenskej pošta...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 4,20 EUR

O nás
O nás

 

Spoločnosť Nutrithor sa sústreďuje na výrobu krmív, ich distribúciu, veľkoobchodný a maloobchodný predaj či už formou e-shopu alebo v kamennej predajni. Svoje aktivity sa snažíme postupne rozširovať podľa požiadaviek zákazníkov a momentálne je základom našej činnosti výroba krmív pre drobnochov pod našou značkou Nutrithor a predaj krmív pre širokú škálu zvierat od psov a mačiek, až po hospodárske zvieratá od slovenských a európskych výrobcov.  

 

Krmivá Nutrithor – Natural z radov Classic a Special sú založené na čisto prírodnom základe. Neobsahujú žiadne umelé vitamíny a farbivá a taktiež ani bielkoviny rybieho či živočíšneho pôvodu. Sú pripravované tak, aby zvieratá dostali potrebné živiny a aby bol ich jedálniček čo možno najpestrejší. 

Veľký dôraz je kladený najmä na rôznorodosť zloženia krmiva. Už základný rad Classic obsahuje 5 – 10 druhov semien, čo poskytuje zvieratám dostatočnú rozmanitosť v strave. Rad Special je obohatený o ďalšie 3 – 4 druhy semien.

Zloženie krmív bolo pripravované na základe dlhoročných skúseností pri chove exotického vtáctva a pokusov a omylov, ktoré sme za ten čas spravili. Bohaté zloženie krmiva je veľmi dôležité aj z dôvodu, že každý jedinec, konkrétneho živočíšneho druhu je jedinečný a jeho chute a potreby tiež. Napríklad často sa stáva, že jedna andulka niečo obľubuje, zatiaľ čo druhá to odmieta. Preto v širokom spektre potravy si nájde každá andulka to, čo potrebuje.

Okrem už namiešaných krmív ponúkame aj veľké množstvo kŕmnych surovín a kombinácií, aby si každý chovateľ mohol namiešať krmivo podľa potreby a vlastných skúseností.