Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
4 druhy dopravy a 3 druhy platby

V našom e-shope môžete využiť 4 rôzne druhy dopravy (DPD Home, DPD Classic, Balík Slovenskej pošta alebo Osobný odber) a 3 tri rôzne druhy platieb (Dobierka DPD, Dobierka prostredníctvom Slovenskej pošty a v hotovosti pri osobnom odbere). V súčasnosti pracujeme na rozšírení platieb o možnosť platby online pomocou debetnej/kreditnej karty.

 

Cena dopravy sa určuje podľa hmotnosti Vášho nákupu. 

DPD Home - prémiová služby spoločnosti DPD. Dodanie nákupu kuriérom na Vami zadanú adresu. Budete deň vopred informovaný o doručení balíka zaslaním interaktívnej sms s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Cena tejto služby sa začína od 4,08 €. Cena prípadnej dobierky je 1,20 €.

DPD Classic - klasické dodanie nákupu kuriérom na Vami zadanú adresu. Cena tejto služby sa začína od 3,66 €. Cena prípadnej dobierky je 1,20 €.

Balík na poštu - služby Slovenskej pošty. Ideálna v prípade, ak nie ste zastihnuteľný nna presne zadanej adrese. Pri tejto službe si určíte poštu na ktorú Vám bude  balík zaslaný a na ktorej si ho vyzdvihnete. Cena prípadnej dobierky je 0,75 €.

Osobný odber - je prevzatie Vášho nákupu na našom odbernom mieste v Záhradníctve na Hrade (adresa: Hrad 323, 956 31 Krušovce). Táto služba je samozrejme zadarmo. Za nákup sa platí v hotovosti pri jeho prevzatí.

 

Takže prajeme príjemný nákup :)

 

 

Novinky z nášho blogu

Niektoré suroviny si pestujeme sami
13.01.2022
Niektoré suroviny si pestujeme sami
Záleží nám na kvalite našich zmesí a preto z dôvodu, aby sme dokázali kontrolovať kvalitu našich zmesí čítať celé
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk